125 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ М.П. КИРПОНОСА

Дата: 20.01.2017 15:55

21 січня цього року виповнюється 125 років з дня народження нашого славетного земляка – Героя Радянського Союзу Михайла Петровича Кирпоноса. Жителі села Вертіївки бережуть пам’ять про великого героя.Фото без опису

У 1977 році було створено музей ім. М.П. Кирпоноса, на основі кімнати бойової слави в початковій школі  №2 , де навчався Михайло Кирпонос             (у приміщенні ДНЗ «Колосок» з1960 року директором школи

Б.М. Соколовим). У якому в 5 залах представлені експонати, які розкривають історію життя генерала. Від становлення М.П. Кирпоноса як воєначальника до вшанування його пам’яті нащадками. Матеріали та особисті речі передали до музею його доньки Ніна та Євгенія.Фото без описуФото без опису

Цього року у зв’язку з 125-річчям з дня народження  М.П.Кирпоноса,  у музеї пройде День відкритих дверей. Тематичні виставки тут можна відвідати з 18 по 21 січня.

У бібліотеках громади також будуть представлені виставки, присвячені життю та військовій діяльності М.П.Кирпоноса. Вертіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів носить ім’я великого земляка. Тут теж організовані виставки, проводять виховні години та заходи, присвячені річниці народження М.П.Кирпоноса.

Не втрачаються зв’язки з родичами М.П.Кирпоноса і зараз. Ведеться переписка з внучкою Михайла Петровича  Наталією Валеріївною Пригожевою.  Ми пишаємося, що маємо такого непересічного земляка, якого завжди будемо пам’ятати як взірцевого командира, вірного військовій присязі, непохитного захисника своєї землі.