Анонс: Вертіївська громада приймає журналістів регіональних ЗМІ

У середу, 11 квітня 2018 року, Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування-», створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, організовує прес-тур журналістів регіональних ЗМІ до Вертіївської об’єднаної територіальної громади.

Під час прес-туру журналісти познайомляться із результатами діяльності Вертіївської ОТГ за два роки.

В програмі візиту запланована прес-конференція Ігора Мороза, Вертіївського сільського голови, Олега Бузуна, голови Ніжинської районної ради та Ірини Кудрик, директора Чернігівського ЦРМС. На прес-конфренції будуть розглянуті перспективи формування громад у Ніжинському районі, а також говоритимемо про співпрацю усіх гілок влади задля розбудови успішних та самодостатніх громад Ніжинського району.

За інформацією Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування