100-річчя Української революції

Дата: 18.04.2018 09:13

31.03 - 01.04 відбувся обласний семінар-тренінг "100-річчя Української революції", співорганізатором якого виступив районний військово-історичний музей                                 ім. М.П. Кирпоноса.
Учасники гуртка "Веркіївська сотня" взяли участь в дводенному семінарі-тренінгу , який відбувся на території с.Матіївка та м.Бахмача.

Історичні лекції, спільні вправи на витривалість, боротьба, відпрацювання навичок володіння зброєю та самооборони.  Дощ та мокрий сніг до коліна стали додатковим фактором загартування та фізичної підготовки.

Справжніми родзинками заходу стали нічна практика з топографії та гра в пейнтбол. Нічний перегляд фільму «Жива» емоційно довершив враження від заходу.

Нові знайомства, безліч нових знань та навичок і розуміння власної відповідальності за майбутнє Батьківщини. Все це молоді люди повезли з собою в свої родини в навчальні заклади, до друзів.