На урочистій церемонії конкурсу-премії «Гордість району» нагородили переможців та лауреатів з Вертіївки

Дата: 23.04.2018 16:15

20 квітня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбулось нагородження переможців та лауреатів щорічного конкурсу-премії «Гордість району».

Конкурс був започаткований Ніжинською районною державною адміністрацією у минулому році з метою визначення видатних особистостей Ніжинського району, найкращих фахівців різних галузей.

Переможець у номінації «За мужність і патріотизм» Вертюк Максим – Заступник директора з культурно-освітньої роботи районного військово-історичного музею ім. М. П. Кирпоноса, голова ГО «Дозір-Крук», учасник АТО.

Лауреатом у номінації «Освіта» стала Яна Проценко директор дошкільного навчального закладу «Колосок».

Лауреат у номінації «Культура і мистецтво» визнали аматорський колектив «Любисток» Вертіївської сільської ради (художній керівник Інна Малаш).

Святковий настрій номінантам та гостям подарували творчі колективи Ніжинського району, вихованці районної дитячої школи мистецтв та студенти Ніжинського агротехнічного інституту.

За інформацією Ніжинської районної ради