Тридцять друга річниця Чорнобильської катастрофи

Вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС спричинив одну з масштабних техногенну катастрофу в світі.

Імена мужніх добровольців — пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які того дня відправились на зустріч небезпеці, виявивши жертовність, високий патріотизм, зупиняючи ядерну катастрофу – залишиться у пам’яті українського народу.

Сердечно дякуємо за героїчний подвиг, за виконаний громадянський обов’язок, за врятоване вашими зусиллями людство. Ми пам’ятаємо завдяки кому сьогодні живемо.

Щиро зичу вам і вашим рідним здоров’я, благополуччя, міцності духу, багато років життя та нових здобутків.

Нехай ніколи не повториться Чорнобильська трагедія, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій та квітучу весну.

Вертіївський сільський голова

Ігор Мороз