(Травневий) медичний вишкіл в Малій Кошелівці

Дата: 10.05.2018 15:30

Вже традиційно Мала Кошелівка та її жителі приймали гостей з Чернігівської, Київської та Черкаської областей, де з 4 по 6 травня проходив Обласний семінар-тренінг «Форпост-Північ: медицина», співорганізатором якого виступив районний військово-історичний музей ім. М.П.Кирпоноса.

На заході Вертіївську ОТГ представили учасники військово-патріотичного гуртка «Веркіївська сотня».

Під керівництвом досвідченого лікаря, діти здобули теоретичні знання з медицини та правил поводження під час екстремальної ситуації, а також відпрацювали на практиці надання першої допомоги при опіках, переломах, кровотечах, відпрацювали алгоритм дій при наданні допомоги в зоні бойових дій та транспортування пораненого.

Гра в лазертаг, ранкова руханка, боротьба, приготування їжі, купання в озері, спілкування у вечірньої ватри та багато-багато комарів доповнили чудові враження, а головне, діти знайшли нових друзів, з якими ще не раз зустрінуться на наших заходах.

Захід відбувся за підтримки Вертіївської сільської ради та департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Максим Вертюк