Аспекти добровільного приєднання територіальних громад обговорили з Людмилою Чабак

Дата: 13.06.2018 10:10

Радник Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми U-LEAD з Європою Людмила Чабак 12 червня перебувала з робочим візитом у Вертіївській громаді. Спільно з головою громади Ігорем Морозом, секретарем ради Ольгою Устименко, заступником сільського голови Оксаною Костюк обговорили аспекти та ключові процеси добровільного об’єднання територіальних громад до Вертіївської об’єднаної територіальної громади, аналізували рішення рад про добровільне об’єднання, нову інструкцію з діловодства та переваги і недоліки електронного документообігу.

Людмила Чабак була присутня на пленарному засіданні 39 позачергової сесії Вертіївської сільської ради .

Депутати сільської ради одноголосно прийняли рішення про добровільне приєднання територіальні громади сіл Черняхівка, Лісове Черняхівської сільської ради, села Березанка Березанської сільської ради, села Заньки Заньківської сільської ради, села Велика Кошелівка Великокошелівської сільської ради, села Дуболугівка Дуболугівської сільської ради до Вертіївської сільської ради обєднаної територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області з центром у селі Вертіївка.