Семенівка. Північний рубіж

Дата: 26.06.2018 10:56

У м.Семенівка на кордоні з московією відбувся обласний національно-патріотичний семінар-тренінг "Північний рубіж".
Протягом чотирьох днів представники гуртка "Веркіївська сотня" та молодь з прикордонних районів та області вишколювалась у страйкбол, вивчала військові дисципліни, грала у спортивні та інтелектуальні ігри, долала смугу перешкод, грали в теренові ігри та багато іншого.
              Дощ з градом, фізичні навантаження, військова дисципліна загартувала молодь до повернення наших земель.
В м.Семенівка, Чернігівської області з 14 по 17 червня за підтримки Департаменту сім'ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА відбувся обласний національно-патріотичний  семінар-тренінг "Північний рубіж". Співорганізатором заходу виступив районний військово-історичний музей ім. М.П. Кирпоноса.

Готуємося до нових випробувань.