Відзначили День села Вертіївки: святковий концерт, виступ заслуженого артиста України Дмитра Андрійця та фаєр-шоу

Дата: 02.07.2018 10:16

У суботу, 30 червня, відсвяткували День села Вертіївки. Урочистості відбувалися на сільському стадіоні. Привітати вертіївчан приїхали гості: народний депутат Верховної ради України Олександр Кодола, депутат Київської міської ради Олександр Харченко, Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, Макіївський сільський голова Петро Баклан.

Ігор Мороз привітав вертіївчан від імені виконавчого апарату та депутатського корпусу. Побажав всім здоров’я, успіхів, пообіцяв берегти та примножувати надбання громади. Олександр Кодола побажав бути багатими на здоров’я, щастя, кохання та засвідчив вертіївчанам свою підтримку. Олександр Харченко згадав як колись відпочивав у літньому таборі у Вертіївці, побажав селу розвиватися та багатіти і подарував від імені Чернігівського земляцтва спортивні тренажери. Ніжинський міський голова Анатолій Лінник побажав миру здоров’я та процвітання, обрати вірний шлях та розвиватися й надалі, подарував картину авторства Юлії Петренко «Колискова».

Святковий настрій створювали піснями жіночий аматорський колектив «Любисток», вихованці дошкільного закладу “Колосок”, дуети Інни Малаш та Вікторії Даценко, Михайла Крутька та Інни Малаш, лауреат Всеукраїнських конкурсів Анастасія Сидько, учні Вертіївського філіалу Ніжинської районної дитячої школи мистецтв (керівник Валентина Панас), учні хореографічного класу (керівник Юлія Ващенко).

Свої вміння показали учні секції вільної боротьби. Під керівництвом тренера Сергія Овсієнка вони провели розминку та спаренг-бої. Вихованців секції нагородили грамотами за зайняті призові місця у Відкритому чемпіонаті Роменщини з вільної боротьби.

Для дітей готували солодку вату, безкоштовно малювали на обличчі аквафарбами, продавали льодяники та морозиво, працювали атракціони (батути, карусель).

Присутні могли спробувати фарту у лотерею та виграти абонемент на атракціони чи пластиковий посуд, чи

фірмовий алкоголь від ресторації “Могорич” чи для господарства запас зерна.

Традиційно діяв фестиваль вуличної їжі. До святкування випікали різні смаколики, готували плов, варили куліш, смажили шашлик та овочі-гриль.

Вечірню святкову програму продовжили колективи Чернігівського палацу культури, художньої творчості дітей, юнацтва та молоді: ансамбль народної музики «Граймо», ансамбль барабанщиць, зразково спортивно-циркова студія «Тріумф», шоу-балет «Ярмарка», солісти Дарья Міхневич, Роман Москаленко, Ольга Марунчак, артист обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм В’ячеслав Мацлейко.

Родзинкою свята став виступ заслуженого артиста України Дмитра Андрійця. Гуляння завершили вогняним шоу та святковим феєрверком.

Дякуємо за сприяння в організації свята ТОВ “Північ Агро”, Вертіївське Споживче Товариство, Великокошелівське споживче товариство, ТОВ “Аграрні інвестиції”, ТОВ “Прохорське”, ТОВ “Агротехсоюз”,  ФОП Гажаман Т.М., СТО Вертіївка, СГФГ “Віва Плюс”, СГФГ “Грант”, ФГ “Липіврізьке”, ПрАТ “Ніжинський жиркомбінат”,  “Голден газ” Вертіївка, Мисливські угіддя “Хомино”, кафе “Могорич”,ПП Ловейко В.М.,  ПП Бойко М.В., ПП Авдієнко С.М., ПП Мороз М.Г., ПП Шевченко В.С., ПП Андрушко О.П., ПП Булах О.Г., ПП Сапожнік І.С., ПП Костанецький С.М., ПП Куриленко П.П., ПП Андрієць В.В.