Аспекти медичної реформи у громаді обговорили у Вертіївці

Дата: 05.07.2018 09:55

Етапи медичної реформи, автономізацію медичних закладів, створення комунального некомерційного медичного підприємства, залучення гарних лікарів до штату підприємства, особливості фінансування підприємства обговорили заступник Вертіївського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксана Костюк, представники депутатського корпусу сільської ради та Ніна Подколзіна радник з муніципальних послуг Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку.

«Вимоги до якості надання послуг у місті та громаді – однакові. Держава закуповує послуги в тій лікарні, в яку приходить пацієнти. Пацієнт отримує послуги безкоштовно!», - пояснила пані Ніна.

Нагадаємо, в Україні стартувала медична реформа. Перше півріччя – підготовчий період, що включає в себе автономізацію закладів первинної медичної допомоги та підписання декларацій із лікарями.