Військово-патріотичний табір "Доброволець"

З 01 по 07 липня в с. Мала Кошелівка  учасники гуртка "Веркіївська сотня" та більше 30-ти дітей з Чернігівської області пройшли випробовування на силу характеру  фізичними навантаженнями та погодними умовами в  обласному військово-патріотичному таборі «Доброволець».
      Лазертаг, цікаві лекції про гібридну війну, екскурсія старим Ніжином, військові дисципліни, козацькі ігри, вечірня ватра, вечірній кінозал та багато іншого наповнили перебування у таборі  незабутніми враженнями.

Проект реалізовано з метою виховання у дітей та молоді національно-патріотичної свідомості, розуміння необхідності та підготовки молодого покоління до оборони України від озброєних агресій з боку інших держав.
Захід відбувся за сприяння Департаменту сім'ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА,  Вертіївської сільської ради та завдяки багатьом інструкторам, волонтерам та спонсорам.

Максим Вертюк