Дата: 13.07.2018 09:37

Вертіївська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації : детальних планів території в межах с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області.

Враховуючи необхідність будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в рамках формування спроможної мережі первинної медичної допомоги територіального розвитку у Вертіївській сільській раді та необхідність реконструкції споруд Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка в с. Вертіївка, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», статтями 10, 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Закону України «Про основи містобудування», частиною 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 16.11.201 № 290, Вертіїська сільська рада вирішила розробити детальні плани території.

Підстава для розроблення:

• рішення 38 сесії Вертіївської сільської ради від 25 травня 2018 року «Про розроблення детального плану території Позаміського закладу оздоровлення та відпочинкуімені Я.П.Батюка».
  • рішення 40 сесії Вертіївської сільської ради від 06 липня 2018 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території та проекту землеустрою»

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Це є першим кроком при розміщенні об?єктів будівництва. Розроблення даних проектів містобудівної документації дасть можливість встановити функціональне призначення, параметри забудови, умови та обмеження при забудові даних території, а після затвердження, стане основою для проектування та виконання будівельних робіт.

Основні техніко-економічні показники будуть висвітлені на стадії проведення громадських слухань щодо урахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів території.

За детальною інформацією звертатися до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., відділ ЖКГ, благоустрою,архітектури, містобудування та земельних відносин.

Відповідальна особа Бородавко О.П. - начальник відділу. тел. (04631)68172