Оголошення про роботу виїзної громадської приймальні за участі приватних та державних нотаріусів Чернігівської області

Дата: 13.07.2018 12:37

На виконання підпункту 7 пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 07.07.2014 №1066/5 «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області організовує здійснити 16 серпня 2018 року  з 10:00 до 13:00 в приміщенні Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: с. Вертіївка , вул. Миру, б.126  прийом громадян громади. На запитання жителів відповідатимуть  начальник Ніжинського міськрайонного відділу ДВС Неволін В.Ю. та приватний нотаріус Ніжинського районного нотаріального округу Бублик В.М.