Шановні бухгалтери!

Дата: 16.07.2018 09:44

16 липня відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс громади. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки нашої держави.
        Шановні бухгалтери! Від імені сільського голови Вертіївської сільської ради та працівників виконавчого апарату прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпних сил.