“Веркіївська сотня” отримала нові знання на "Форпост-Північ: Пробудження Нації"

Дата: 23.07.2018 11:58

У селі Матіївка, що біля Батурина відбулась Всеукраїнська національно-патріотична акція "Форпост-Північ: Пробудження Нації" за програмою військово-патріотичного виховання. Участь у вишколі взяли вихованці гуртка “Веркіївська сотня”.

Діти з усієї України 12-18 липня вивчали тактику, медицину, зброєзнавство, інженерно-саперну підготовку, рукопашний і ножовий бій, туризм. Інструкторами були: ВГО "Сокіл", ВГО "Легіон Свободи", ГО "Дозір Крук" та інші. Окрім вишколу учасники слухили змістовні лекції з історії України, грали в страйкбол. По закінченню навчань учні складали екзамен, де їм довелося застосовувати отримані знання. У вільний час діти купалися в річці Сейм, а на останок відвідали місто Батурин. Щовечора діти слухали музичні виступи гостей - гурти "Колір Ночі", "Протифаза", Сергій Василюк і Святослав Бойко.