Опалювальний сезон – тема візиту представників Департаленту ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА до Вертіївської громади

Дата: 24.07.2018 11:33

Підготовка до нового опалювального сезону, організаційні заходи по підготовці, основні заходи енергоефективності на соціальних об’єктах громади, обслуговування систем опалення, випробування та профілактичні роботи обговорювали начальник відділу ЖКГ, архітектури та містобудування і земельних відносин Олександр Бородавко з заступником директора Департаменту ЖКГ та ПЕК Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Ярошем та державним інспектором з енергонагляду інспекції Держенергонагляду у Чернігівській області Павлом Коваленком. Перевіряючі також оглянули системи опалення основних соціальних об’єктів громади – школу та садок.