Інформація про проведення громадських слухань

Дата: 10.08.2018 15:35

Проект містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,35 га, розташованої за адресою: вул. Шевченка 25, с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області, для будівництва та обслуговування закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги» обговорили 10 серпня не байдужі жителі Вертіївської сільської ради на громадських слуханнях.

За проектом передбачено будівництво амбулаторії групової практики на чотири лікаря, гараж для спецтехніки, автомобільна стоянка, майданчик для контейнерів для відходів, зона очікування для відвідувачів, майданчик для відпочинку працівників, каналізаційні споруди.

Під час обговорення детального плану суттєвих зауважень в учасників слухань не виникало. Присутні одноголосно погодили детальний план території.