Підприємців Вертіївської громади привітали з професійним святом

Дата: 04.09.2018 16:40

У першу неділю вересня своє професійне свято відзначають підприємці.

Світлані Авдієнко, Миколі Бойку, Світлані Реві та  Володимиру Шевченку оголосили Подяку голови Вертіївської сільської ради за сумлінну працю, особливий внесок у розвиток підприємництва на території громади та вручили подарунки.

Голова громади Ігор Мороз привітав підприємців з професійним святом та побажав всім  невичерпної енергії, здоров'я, натхнення у роботі, успіху, бізнес-планів, які є реальними для виконання, здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, благополуччя.

Свято День підприємця встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє підприємництво у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем та визнаючи його вплив на формування, становлення та розвиток національної економіки.