Про бюджет і не тільки запитували німецькі гості у голови Вертіївської об'єднаної територіальної громади

Делегація Спілки молодих посадовців землі Північний Рейн-Вестфалія 13 вересня відвідала Вертіївську об’єднану територіальну громаду. Ігор Мороз, голова громади, розповів про історію створення ОТГ та досягнення за час її існування.

У дружній атмосфері іноземці цікавилися розвитком села, джерелами наповнення бюджету, промисловістю на території громади, інвестиційним кліматом. Запитували також і про розвиток медичної сфери в громаді, про адміністративні та соціальні послуги для населення.

Себастіан Шаллау, заступник голови Спілки молодих службовців землі Північний Рейн-Вестфалія та Ігор Мороз визначили спільну проблему для обох держав – міграція.