Вертіївська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації

Дата: 20.09.2018 12:03

Вертіївська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації: детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,7116 га для реконструкції автозаправної станції з комплексом супутнього обслуговування під багатопаливний автозаправний комплекс  в межах населеного пункту за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район   с. Бобрик, вул. Набережна (Петровського), 21

Враховуючи бажання власника АЗС привести  даний об'єкт до сучасного рівня обслуговування клієнтів, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, статей 8, 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Вертіївська сільська рада вирішила розробити та виступити замовником зазначеного вище детального плану території.

Підстава для розроблення:

Рішення 43 (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради від 18 вересня                         2018 року «Про розроблення детального плану території».

Розроблення даного проекту містобудівної документації дасть можливість встановити функціональне призначення, параметри забудови, умови та обмеження при забудові даної території, а після затвердження, стане основою для проектування та виконання будівельних робіт.

Основні техніко-економічні показники будуть висвітлені на стадії проведення громадських слухань щодо урахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території.

За детальною інформацією звертатися до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., відділ ЖКГ, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин.

Відповідальна особа Бородавко О.П. - начальник відділу. тел. (094)989-18-21