День людей похилого віку відзначили в громаді

Дата: 01.10.2018 16:45

У стаціонарному відділені для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Ніжинської РДА відбувся захід, в якому взяли участь учні Вертіївської ЗОШ, аматорський колектив «Любисток» та вихованці дошкільного навчального закладу «Колосок» . Діти читали вірші, танцювали . Аматорський колектив «Любисток» виконав кілька пісень. Порадувала всіх присутніх своїм виступом Валентина Панас.

Зі щирими словами звернувся до літніх людей Вертіївський сільський голова Ігор Мороз . Побажав міцного здоров’я, радості, довголіття та  добра.

Приєднались до побажань голова Ніжинської РДА В’ячеслав Івашин та начальник управління соціального захисту населення Олександр Шевчун.

Довідково

Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.