Вертіївська громада
Ніжинський район, Чернігівська область

День дошкілля урочисто відзначили у Вертіївській громаді

Професійне свято, День вихователів та працівників дошкілля, відзначили 28 вересня у Дошкільному навчальному закладі «Колосок». Вихователів, працівників садочку, гостей вітали вихованці старшої групи «Дзвіночок». Діти танцювали, співали частівок, розповідали вірші. 

Привітав з професійним святом голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз та побажав бути щасливими, жити в достатку, радості і благополуччі. Голова громади оголосив Подяку директору дошкільного навчального закладу Яні Проценко за сумлінну працю, належне управління діяльністю закладом дошкільної освіти.

Людмила Савченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відзначила досягнення навчального закладу, про які напишуть в обласній газеті «Освіта Чернігівщини». А Олена Передня представила заклад на заходах до Всеукраїнського Дня дошкілля у Києві.  

Грамотами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відзначили Ірину Назаренко, вихователя закладу та Володимира Остапенка, старшого кочегара.

Привітали своїх колег і гості свята – працівники закладу «Колосок», що працювали та працюють у садочку. Людмила Гриценко, Валентина Салівон та Віра Мінько бажали здоров’я, сил та достатку.

Наостанок, фотографувалися на пам’ять.« повернутися до списку новин