Оприлюднення «Детального плану території Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка в с.Вертіївка

Дата: 03.10.2018 15:27

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні»,
затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

з 05 жовтня 2018 року розпочинається оприлюднення «Детального плану території Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка по вул. Лесі Українки 122 а (Червоних Партизан), в с.Вертіївка Ніжинського району  Чернігівської області, площею 1,0000 га для будівництва та обслуговування будівель та споруд позаміського закладу оздоровлення та відпочинку – кадастровий номер земельної ділянки – 7423381900:01:002:0245, (надалі детальний план території) з метою реконструкції оздоровчого табору відпочинку.

Розробник: ПП Фірма «Архбудсервіс», Кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №002951.

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення Вертіївської сільської ради від 25 травня 2018 року «Про розроблення детального плану території Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку імені Я.П.Батюка».

Проект детального плану розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл. та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради в розділі: Громадське обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. (094) 981-18-21.

02 листопада 2018 року об 11.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація Детального плану території.

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи, тел. (04631) 68172 у термін до 02  листопада 2018 року.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.