ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання 45 чергової сесії сільської ради 7 скликання від 05 жовтня 2018 рок

Дата: 04.10.2018 11:26

засідання  45 чергової  сесії сільської ради 7 скликання

від  05 жовтня  2018 року

1.Про внесення змін до рішення 32 позачергової сесії сільської ради 7 скликання від 27.12.2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»

2. Про погодження  надання  частини щорічної  відпустки сільському голові.

3.Про внесення змін до штатного розпису Малокошелівського сільського клубу.

4. Про введення однієї штатної одиниці  до штатного розпису місцевої пожежної команди  місцевої пожежної охорони.

5. Про затвердження комісії з розгляду питань щодо звільнення громадян від сплати  за надання  соціальних послуг  та надання соціальних послуг із встановленням  диференційованої плати та Положення про комісію.

6.Про   внесення змін до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військовозобов’язаних, призваних на мобілізацію військових   частин, що дислокуються на території Вертіївської сільської ради , забезпечення проведення заходів з мобілізаційної підготовки , мобілізації , територіальної оборони та призову громадян на строкову військову службу на 2018-2019 рік , затвердженої рішенням 31 сесії сільської ради 7 скликання від 07 грудня 2017 року.

7. Про  доповнення до переліку об’єктів комунальної власності Вертіївської сільської ради .

8. Про встановлення тарифів на послугу з виробництва та постачання теплової енергії для ІІ групи споживачів ( бюджетні установи ) на опалювальний період 2018-2019 р.р.

9. Про  затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Вертіївської сільської ради за адресою : село Вертіївка , вулиця Київська , 13 Ніжинського району Чернігівська область.

10.Про   затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо  встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) , надання земельної ділянки  у приватну  власність.

11.Про   затвердження технічної документації  із  землеустрою щодо інвентаризації земель  в с. Вертіївка по вул. Шевченка , 1 .

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості).

13. Про надання дозволу на виготовлення  проектів землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок.

14. Про внесення змін  та доповнень до рішення 20 сесії сільської ради 7 скликання від 25.05.2017 року «Про надання згоди на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки«.

15.Про припинення права користування земельними ділянками.

16. Про затвердження рішень виконкому.