Вертіївська громада готова прийняти потерпілих, які постраждали внаслідок вибухів на військових складах в Ічні.

Дата: 10.10.2018 11:17

Вертіївська громада, керівництво та жителі, не лишилися осторонь подій на Ічнянщині.

Зранку у вівторок було зібрано оперативну нараду при голові громади Ігорю Морозу за участі  керівників КП «КСК» Сергія Овсієнка та КП «Альянс» Сергія Серновця, директора школи Оксани Кононенко, завідувача садочка Яни Проценко, завідувача практики сімейної медицини Світлани Сардак, старости села Мала Кошелівка Сергія Мішури, завідувача Бобрицького будинку культури Степана Чабана та працівників виконавчого апарату ОТГ.

На нараді вирішили створити місцевий штаб допомоги людям, що виїхали із зони можливого враження. Його очолила Галина Романько.

Визначили місця тимчасового розміщення евакуйованих людей: Мала Кошелівка – приміщення колишньої школи, Бобрик – приміщення сільського клубу, Вертіївка – приміщення КП «КСК», КП «Альянс», школи, та лікарні.

Для більш детальної інформації – звертайтеся до Галини Романько.