До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудеться робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг,                     планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в   м. Ніжин з населенням району.

Проведення виїзного заходу планується на 11 жовтня 2018 року, з 10:00 год. в приміщені Ніжинської районної державної адміністрації (вул. Батюка, 5-А, м. Ніжин, Ніжинський р-н).

Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій.

У зв’язку викладеним запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.