Привітання з Днем захисника України, українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 12.10.2018 00:09

Дорогі друзі!

14 жовтня Україна вже четвертий рік святкує День захисника.

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва.

Тому, 14 жовтня – свято в Україні, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів.

Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці на благо держави.

Вітаю українців із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.

Вітаю воїнів із Днем Захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю.

Слава Україні!

З повагою, голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз