Впровадження концепції НУШ, організація освітнього простору та шляхи удосконалення надання освітніх послуг вивчала Людмила Савченко в Чернігові

Дата: 18.10.2018 17:38

16 жовтня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, пройшов тренінг на тему "Шляхи удосконалення надання освітніх послуг в ОТГ".

Учасники навчання – керівники освітніх відділів об'єднаних територіальних громад. Людмила Савченко представляла Вертіївську ОТГ.

Під час навчання мова йшла про актуальні питання впровадження концепції «Нова українська школа», також буде проведено практичне заняття «Школа майбутнього». Учасники семінару дізналися про організацію освітнього простору у громаді та поділилися власним досвідом реалізації реформи.

За інформацією Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування