Про готовність сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах до опалювального сезону

Дата: 01.11.2018 14:55

У зв’язку з початком опалювального сезону, службою у справах дітей разом із комунальним закладом Центром надання соціальних послуг була здійснена перевірка готовності сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах до опалювального сезону. Обстежено 14 родин в яких виховується 22 дитини.

Під час відвідування сімей, зверталася увага на температурний режим в будинках, на стан пічного опалення та наявність запасу дров. Слід зазначити, що більшість родин підготовлена до опалювального сезону, іншим була надана допомога в оформленні субсидії для придбання твердого палива, сприянні у відновленні електропостачання в будинку. З членами родини проведений інструктаж з техніки пожежної безпеки, недопущення дитячих пустощів з вогнем, травм у дітей та фактів залишення малолітніх дітей без догляду дорослих. Подібні перевірки проводитимуться і надалі.