Інну Малаш та Степана Чабана привітали з професіним святом

Дата: 09.11.2018 17:10

9 листопада в Україні відзначається День працівників культури і майстрів народного мистецтва.

Святковий концерт та урочистості пройшли у Ніжинській РДА. Методисти, завідувачі клубів, бібліотекарі, керівники художніх колективів та музеїв району сьогодні отримали низку нагород.

Представник Народного депутата України Олександра Кодоли Олексій Пірковський вручив Почесні грамоти Інні Малаш та Степану Чабану.

Подарунком для працівників культури та майстрів народного мистецтва стало творче привітання від представників різних галузей району - державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, медиків, освітян, школярів, військовослужбовців, соціальних працівників. Вони співали, декламували власні вірші, вправлялись в акторській грі.

За інформацією Ніжинської РДА, Ніжинської районної ради та інтернет видання Уездные новости