Круглий стіл «Попередження та профілактика домашнього насильства по відношенню до дітей»

Дата: 15.11.2018 16:06

15 листопада службою у справах дітей Вертіївської сільської ради проведено Круглий стіл щодо попередження та профілактики домашнього насильства по відношенню до дітей.

На засіданні відбулася конструктивна розмова щодо шляхів вирішення питань попередження та профілактики домашнього насильства по відношенню до дітей. Учасники Круглого столу активно обговорили Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», розглянули основні терміни та повноваження суб’єктів, що здійснюють заходи по запобіганню та протидії домашньому насильству.

Кожен висловив своє бачення про ефективність співпраці та взаємодії учасників круглого столу.

У засіданні взяли участь заступник сільського голови, фахівець з соціальної роботи, представники закладів освіти та закладу охорони здоров’я Вертіївської ОТГ.