Працівників сільського господарства привітали з професійним святом.

Дата: 18.11.2018 11:14

Урочистості відбулися в приміщенні Вертіївської сільської ради, 16 листопада. Аматорський колектив «Любисток» та Поліна Прокопенко виконали для гостей кілька пісень. Голова Вертіївської громади Ігор Мороз привітав гостей та побажав міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя.

Грамотами Вертіївської сільської ради за високі досягнення у праці, професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагородили Віталія Фурсу, заступника керівника підрозділу служби соціальної політики Північноного регіонального управління, кластир «Дружба-Нова», Олексія Сутулу, директора ФГ «Липоворізьке», Юрія Яцюту, директора ТОВ «Віва-плюс», Івана Кобижчу, директора ТОВ «Ніжин Агро», Юрія Вилегжаніна, директора ФГ «Північ Агро».