Перелік об’єктів комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, що підлягають продажу з аукціону

Дата: 20.11.2018 16:03

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області інформує:

Відповідно до рішення 47 (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради від 15.11.2018 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, що підлягають приватизації» визначено:

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ

Назва об’єкта приватизації

Спосіб приватизації

Нежитлове приміщення «гуртожиток» загальною площею

356,9  кв. м.

с. Вертіївка

вул. Київська, 13

Аукціон в електронній формі

Нежитлове приміщення загальною площею

405,9 кв. м.

с. Вертіївка

вул. Лесі Українки, 122

Аукціон в електронній формі

Детальний опис обєктів:

1. Нежитлова будівля з допоміжними будівлями і спорудами, площею 405,9 кв. м., яка розміщена на земельній ділянці площею 1,7220га, кадастровий номер : 7423381900:01:002:0381,  для будівництва та обслуговування будівель державної влади та місцевого самоврядування. Місце розташування об’єкта: Чернігівська область, Ніжинський район,             с. Вертіївка, вул. Лесі Українки, буд № 122. Об’єкт розташований на відстані: до центру населеного пункту с. Вертіївка – 3,5км, до автобусної зупинки 3,5км. Основні технічні параметри: рік побудови  до 1917, тип будівлі по капітальності VI, кількість поверхів – один, загальна площа 405,9кв.м, площа забудови 471,8 кв. м, об’єм будівлі  2182 м. куб. Конструктивна характеристика будівлі: фундамент – бетонний, стіни – дерев’яні,  перегородки – дерев’яні,  підлога – дощата, перекриття – підшивне дерев’яне,  покрівля – азбофанера, вікна – дерев’яні рами без скління, двері – дерев’яні коробки без полотен.

1. Нежитлова будівля, гуртожиток площею 356,9 кв. м., яка розміщена на земельній ділянці площею 0,1996га, кадастровий номер : 7423381900:01:004:0038, для іншої житлової забудови. Місце розташування об’єкта: Чернігівська область, Ніжинський район,                   с. Вертіївка, вул. Київська, буд № 13. Об’єкт розташований на відстані: до центру населеного пункту с. Вертіївка – 2,4 км, до автобусної зупинки 300м. Основні технічні параметри: рік побудови  1974, тип будівлі по капітальності ІІ, кількість поверхів – два, загальна площа 356,9кв.м, площа забудови 233,0 кв. м, об’єм будівлі  1635 м. куб. Конструктивна характеристика будівлі: фундамент – бетон, стіни – цегла,  перегородки – цегла,  підлога – дерево, перекриття – З/бетон,  покрівля – азбофанера, вікна – дерево, двері – дерево.