Оприлюднення Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,7116 га для реконструкції автозаправної станції з комплексом супутнього обслуговування під багатопаливний автозаправний комплекс в межах населеного пункту за адресою: Черн

Дата: 23.11.2018 13:30

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє:

«Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо
врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів
містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011(зі змінами від 21.08.2013),

з 23 листопада 2018 року розпочинається оприлюднення Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,7116 га для реконструкції автозаправної станції з комплексом супутнього обслуговування під багатопаливний автозаправний комплекс в межах населеного пункту за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район с. Бобрик, вул. Набережна (Петровського), 21 (надалі детальний план території) з метою приведення  даного об'єкту до сучасного рівня обслуговування клієнтів.

Розробник: ПП «Архітектурно – будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів. (головний архітектор проету Травка – Бабенко Ю.В., сертифікат архітектора серія                  АА №002896)

Замовник: Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області.

Підстава: Рішення 43 (позачергової) сесії Вертіївської сільської ради 7 скликання                   від 18 вересня 2018 року «Про розроблення детального плану території».

Проект детального плану розміщено у відділі житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: вул. Миру, буд. 126,                                   с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл. та на офіційному сайті Вертіївської сільської ради в розділі: Громадське обговорення.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури, містобудування та земельних відносин Вертіївської сільської ради – Бородавко О.П., тел. (094) 981-18-21.

21 грудня 2018 року о 14.00 в актовому залі Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області буде проведена презентація Детального плану території.

Пропозиції щодо розроблення детального плану території подаються до Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області (вул. Миру, буд. 126, с. Вертіївка, Ніжинський район, Чернігівська обл., загальний відділ організаційно–кадрової роботи, тел. (04631) 68172 у термін по 20  грудня 2018 року.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.