ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВЕРТІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

Дата: 03.12.2018 12:45

14.12.2018 з 08.00 в селі Мала Кошелівка та селі Яблуневе буде здійснено масовий вивіз твердих побутових відходів.

Прохання до мешканців с. Мала Кошелівка та                с. Яблуневе не пізніше 08.00 год 14.12.2018 виставити мішки (пакети) з твердими побутовими відходами вздовж узбіччя дороги навпроти Ваших будинків. ТОВ «К.П.О.Ф. «Комунальник» здійснить плановий масовий вивіз сміття.

15.12.2018 з 08.00 в селі Вертіївка буде здійснено масовий вивіз твердих побутових відходів.

Прохання до мешканців с. Вертіївка не пізніше 08.00 год 15.12.2018 виставити мішки (пакети) з твердими побутовими відходами вздовж узбіччя дороги навпроти Ваших будинків.                                     ТОВ «К.П.О.Ф. «Комунальник» здійснить плановий масовий вивіз сміття.