03.12.2018 відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області, які підлягають продажу з

Дата: 04.12.2018 12:54

Вертіївська сільська рада Ніжинського району Чернігівської області інформуває Вас про те , що 03.12.2018 відбувся конкурс з відбору субєктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки обєктів  приватизації комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області.

В конкурсі взяли участь наступні субєкти господарської діяльності:

1. ТОВ «Бюро Нерухомості»

2. КП «Ніжинське МБТІ»

3. За результатами розгляду конкурсних пропозицій, відповідно до  Протоколу № 1 засідання конкурсної комісії з відбору суб'єків оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об'єктів приватизації комунальної власності Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області  переможцем визначено КП «Ніжинське МБТІ» з ціновою пропозицією 1800 грн по кожному обєкту.

ПЕРЕЛІК ОБЄКТІВ

комунальної власності Вертіївської обєднаної територіальної, щодо яких  КП «Ніжинське МБТІ»  проведе незалежну оцінку

Назва об’єкта приватизації

Вартість робіт з оцінки, грн