У Чернігівській митниці ДФС діє «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів

Дата: 06.12.2018 14:01

З метою оперативного надання консультацій з питань, що виникають у громадян при реалізації норм Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та Закону України від 08.11.2018  №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Чернігівській митниці ДФС створено «гарячу» телефонну лінію.

«Гаряча» телефонна лінія функціонує за телефонним номером
 (0462) 652-234
у робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., у п’ятницю з 9:00 до 16:45 год., перерва: з 13:00 до 13:45 год.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області