Ігор Мороз розповів про розвиток Вертіївської громади на Раді регіонального розвитку Ніжинського району

Дата: 16.12.2018 16:46

На першому засіданні Ради регіонального розвитку Ніжинського району голова Вертіївської сільської ради Ігор Мороз розповів про зроблене в селах громади протягом 2015-2018 років.

Поділився голова громади і планами на найближчий рік - будівництво амбулаторії, дозвілевого клубу та ще одного дитячого садка, створення муніципальної поліції, благоустрій територій та рекреаційної сфери.

Реалізація в районі реформи децентралізації, розвиток території району в 2017-2018 роках та плани розвитку на 2019-2021 роки, реформа освіти та позитивний досвід розвитку сільських громад району – також розглянули на Раді.

За інформацією Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ніжинської РДА

Довідково*

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 грудня 2018 року було утворено Раду регіонального розвитку Ніжинського району як консультативно-дорадчий орган при голові райдержадміністрації. До її складу ввійшли керівництво та начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівництво районної ради, депутати обласної ради, голови ОТГ і сільських рад та інші.