Веркіївська сотня" на обласному національно-патріотичному вишколі "Зимовий рейд" у с.Курінь Бахмацького району.

Дата: 28.12.2018 16:46

На базі школи, яка розміщена поруч з лісом більше 80-ти дітей з різних районів Чернігівської обл змагалися у стрільбі з пневматики, навчалися основам самозахисту та топографії.

Пісні, змагання, історичні бесіди, військові дисципліни, ранкова руханка та багато-багато снігу гартували тіло розум і дух дітей. Страйкбол, пейнтбол та лазертаг - ігри для різних вікових груп, які створювали командний дух учасників заходу. Але головне це зустріч дітей з "старими" друзями та єднання з дітьми з інших районів Чернігівської області.

Були презентовані документальні історичні фільми "Легіон УГА", фільм про історичну пам'ятку пригоризонтну сонячну обсерваторії "Безводівка" та художній фільм "Кіборги".

Справжні патріотичні почуття понесуть у свої домівки учасники вишколу.