Інформаційний матеріал для внутрішньо переміщених осіб України

Дата: 14.02.2019 11:21

Повідомляємо, що Міністерством з тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України разом з  Програмою «Радник з питань ВПО» розроблено та надруковано інформаційні плакати за наступними темами:

• процедура оформлення паспорта громадянина України,  тому числі біометричного, оформлення біометричного паспорта для виїзду за кордон;
  •      процедура реєстрації та отримання свідоцтва про народження;
  • процедура отримання вищої  та професійно-технічної освіти  для вступників з території проведення ООС;
  • процедура перетину адміністративної межі з АР Крим (для громадян України);

У разі зацікавленості в отриманні цих матеріалів та розміщенні їх в приміщеннях Центрів надання адміністративних послуг районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування просимо звертатись до контактної особи у Чернігівській області -  радниці з питань ВПО Евдієвої Надії, тел. 063-959-35-34, е-mail: edieva@radnyk.org.