"Веркіївська сотня" у Києві.

Дата: 14.02.2019 14:07

2 та 3 лютого учасники гуртка "Веркіївська сотня" взяли участь у обласному історичному культурно-освітньому семінарі "Шлях перемог", який проходив у м.Київ.

Під час насиченої програми заходу діти відвідали Національний військово-історичний музей, музей Революції Гідності, Національний музей "Меморіал жертв Голодомору" та Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара". Молодь спілкувалася з учасниками Революції Гідності, які ділилися спогадами на місцях героїчних подій.
      Разом з народними майстрами діти випробовували свої таланти в писанкарстві, гончарстві та народних танцях.
      І справжнім задоволення стала зустріч з Народним артистом України, лідером гурту "Хорея Козацька" Тарасом Компаніченко.

Музей національної пам'яті с.Веркіївка.

16624 с.Вертіївка, вул. Шевченка, 6.