Святковий концерт до Дня 8 березня у селі Бобрик та селі Яблуневе

Дата: 09.03.2019 09:25

Усе найпрекрасніше, що є у нашому житті – весна, кохання, радість, щастя – пов’язане з жінкою – берегинею роду людського. Неможливо описати словами роль, яку прекрасна половина людства  відіграє в житті родини і суспільства в цілому.

07 березня в с. Яблуневе та с. Бобрик відбулося свято до Дня 8 Березня. З найкращими побажаннями виступив сільський голова Ігор Мороз. Побажав жінкам щастя та вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань, злагода і добробут.

Після красивого поздоровлення чудову концертну програму до свята Міжнародного жіночого дня підготували працівники культури. Для жінок, мам, бабусь, сестричок свій концертний номер подарував аматорський колектив «Любисток».