Святковий концерт до Дня 8 березня у селі Вертіївка

Дата: 09.03.2019 09:30

08 березня в приміщенні Вертіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Кирпоноса відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день був наповнений весняним сонечним теплом, ніжними барвистами квітами.

У цей прекрасний день від усієї душі сільський голова Ігор Мороз привітав найкращу половину людства зі святом. Побажав усім жінкам та їх родинам міцного здоров’я, радості, благополуччя і щастя, весняного настрою та успіхів.

Учасники святкового концерту до 8 Березня: Учні Вертіївської філії районної дитячої школи мистецтв по класу "Сольний спів" Романько Богдана, Рибецька Анна, Малаш Роман, Крутько Валентина, Серновець Валерія, Корж Яна, викладач по класу "Сольний спів" Валентина Панас.  Учні Вертіївської філії районної дитячої школи мистецтв по класу хореографія, викладач Юлія Ващенко. Дует сестер Аліна Кривенок та Анастасія Сидько. Інна Малаш та вихованці старшої групи "Дзвіночок" ДНЗ "Колосок", дует Михайло Крутько та Вікторія Даценко, аматорський колектив "Любисток". Ведучі Анастасія Пашко та Богдан Харицький. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусь, сестричок.