Запрошуємо платників податків на семінар!

Дата: 04.04.2019 08:22

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що 10 квітня 2019 року в приміщенні Головного управління ДФС у Чернігівській області (вул. Реміснича, 11) відбудеться безкоштовний семінар для платників податків юридичних та фізичних осіб з актуальних питань оподаткування.

Фахівці фіскальної служби проаналізують податкові ризики, за якими підприємства найчастіше потрапляють до плану-графіку перевірок, повідомлять про підстави та порядок проведення планових та позапланових перевірок та особливості адміністрування плати за землю у 2019 році.

Семінар розпочнеться о 10 годині, початок реєстрації о 9-30.

З програмою семінару можна ознайомитись на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у рубриці «Анонси» за посиланням: http://ch.sfs.gov.ua/anonsi-ark/20266.html .

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області