Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації у Вертіївській сільській раді

Дата: 20.05.2019 15:52

Сьогодні, 20 травня 2019 року у Вертіївській сільській раді було проведено семінар – тренінг «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації. Гендерне проектування» з  представниками Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, методистом Центру Наталією Левченко, головним спеціалістом відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сімї, молоді та спорту облдержадміністрації Анастасією Яланською та начальником відділу молодіжної роботи КУ «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради – Олегом Котеленець.