Дата: 07.06.2019 15:40

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Заходи цього дня покликані звернути увагу громадськості на соціальний захист прав дитини щодо виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від національності, суспільного походження, майнового стану та інших факторів.

Вертіївська об’єднана територіальна громада також долучилася до святкування Міжнародного дня захисту дітей. Для маленьких мешканців громади були проведені різноманітні розважальні заходи, благодійні акції, змагання, конкурси, подарунки, демонстрація фільмів та екскурсії.

День захисту дітей — це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.??????