До уваги батьків! Служба у справах дітей Вертіївської сільської ради нагадує про безпеку дітей під час літніх канікул

Дата: 11.06.2019 12:21

Служба у справах дітей звертає увагу батьків на те, що з настанням канікул та літнього відпочинку зростає ризик дитячого травматизму.

Статистика нещасних випадків та випадків дитячої смертності за 2017 - 2018 роки доводить, що більшість з них відбувається не тільки через дитячі пустощі, а й через неуважність з боку батьків до факторів небезпеки для дітей та недбале ставлення до виконання батьківських обов'язків.

Пам’ятайте! Неприпустимо залишати дітей без нагляду, особливо у ситуаціях, де їм може загрожувати небезпека (біля водойм та під час купання, біля вогню та електроприладів, тощо).

Згідно зі ст. 150 Сімейного кодексу України на батьків покладається обов’язок піклуватися про здоров'я дитини.