Профілактичний рейд «Канікули»

Дата: 13.06.2019 16:40

13 червня 2019 року начальником служби у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи та інспекторами ювенальної превенції Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області було проведено профілактичний рейд у с. Вертіївка.

Відвідано 11 родин, в яких виховується 17 дітей. Перевірено умови проживання дітей та їх дозвілля під час літніх канікул. Батькам  було наголошено на посиленні контролю за дітьми під час літніх канікул. Попереджено про відповідальність за їх життя та здоров’я, а саме щодо заборони перебування дітей у нічний час у місцях відпочинку, недопущення вживання дітьми алкогольних та наркотичних речовин, дотримання правил безпечної поведінки у побуті та безпечного поводження на водоймах.

Матір 1 родини офіційно попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та запрошено на комісію з питань захисту прав дитини.Фото без описуФото без описуФото без опису