Про результати додаткових виборів депутатів Вертіївської сільської ради 30 червня 2019 року

Дата: 01.07.2019 15:43

До Вертіївської об’єднаної територіальної громади в порядку визначеному законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» приєдналися згідно рішення 39 позачергової сесії Вертіївської сільської ради        7 скликання від 12. 06. 2018 року (Про добровільне приєднання територіальних громад до Вертіївської об’єднаної територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області)  6 сіл: с. Березанка, с.Велика Кошелівка, с. Дуболугівка, с. Заньки, с. Черняхівка, с. Лісове.

Вибори депутатів приєднаних сільських рад відбулися 30 червня 2019 р. До депутатського корпусу Вертіївської сільської ради приєдналося 7 новообраних депутатів.  1 липня 2019 року Вертіївська сільська виборча комісія прийняла рішення про визнання депутатів обраними у відповідних одномандатних округах:

Черпіта Станіслав Миколайович                                              округ №23

Падалка Олександр Михайлович                                                округ №24

Гриценко Сергій Вячеславович                                                     округ №25

Слуцький Анатолій Анатолійович                                              округ №26

Сацюк Василь Миколайович                                                          округ №27

Бабич Тетяна Ігорівна                                                                     округ №28

Глущенко Тетяна Володимирівна                                                 округ №29