Вручення посвідчень новообраним депутатам Вертіївської сільської ради 7 скликання

Дата: 11.07.2019 17:08

До Вертіївської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області приєдналися п’ять суміжних сільських рад відповідно до рішення 39 позачергової сесії сільської ради 7 скликання від 12.06.2018 року «Про добровільне приєднання територіальних громад до Вертіївської об’єднаної територіальної громади Ніжинського району Чернігівської області», а саме: Березаньська сільська рада, Великокошелівська сільська рада, Дуболугівська сільська рада, Заньківська сільська рада, Черняхівська сільська рада.

Додаткові вибори депутатів приєднаних сільських рад до Вертіївської сільської ради відбулися 30.06.2019 року.

До Вертіївської сільської територіальної комісії подали документи 17 кандидатів в депутати.

В результаті проведення виборів, відповідно до протоколів комісії про результати виборів депутатів з 17 кандидатів по семи виборчих округах в депутати обрано 7 депутатів по семи округах, а саме:

23 округ – с.Березанка – Черпіта Станіслав Миколайович,

24 округ – с.Велика Кошелівка – Падалка Олександр Михайлович,

25 округ – с.Велика Кошелівка – Гриценко Сергій Вячеславович,

26 округ – с.Дуболугівка – Слуцкий Анатолій Анатолійович,

27 округ – с.Заньки – Сацюк Василь Миколайович,

28 округ – с.Черняхівка – Бабич Тетяна Володимирівна.

28 округ – с.Черняхівка – Глущенко Тетяна Володимирівна

Сільський голова Ігор Мороз привітав та вручив посвідчення новообраним депутатам.